Styl
Hledat

BOZP

O nás a s námi


Nejsme žádní nováčci, ale ve svém oboru působíme již od roku 1990.
Zajišťujeme služby v oboru bezpečnost a ochrana zdraví při práci a požární ochrana. Lidská hloupost nebo naopak velká snaha splnit úkol, jsou bezmezné, a proto jsme tu my, aby Vaši zaměstnanci věděli, co smí a co ne, jak bezpečně zvládat pracovní postupy a náročnost úkolů.  Jednou na vrata Vaší firmy zaklepou pracovníci Oblastní inspekce práce – a je zle - ten kdo na BOZP „šetřil“ – „došetřil.“ Bude to stát velké peníze na sankcích a dalších investicích. Neznalost zákona neomlouvá! A proto před tím nastupujeme my, abychom Vás těchto nepříjemných chvil uchránili. Stále totiž platí: Mám-li vše v pořádku a dle platných předpisů – nemám se čeho bát a případná kontrola je pouze potvrzením toho, že mám všechno dobře a v pořádku. Kdo tohle nechápe, riskuje nejen zdraví svých zaměstnanců, ale v některých případech i existenci firmy. Stačí se podívat do zákona 251/2005 Sb. o inspekci, kde jsou veškeré možné sankce konkrétně uvedeny.

Není rozhodující, jestli firma pracuje s jedním nebo několika sty pracovníky. Mám-li zaměstnance, musím se o ně postarat a vytvořit jim zdravé pracovní prostředí, poskytnout jim veškeré informace o nebezpečích na pracovišti a o pracovních postupech.

Na závěr jen malé vysvětlení našeho názvu:


BE          S          T         E

bezpečnost         součinnost         technika        ekonomika    
                             (nás s Vámi)
Aktualizováno: Středa, 28 Březen 2018 23:50
Pavla

Pavla

Bc. Pavla Kinkorová
mobil: 773 598 833

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Více z této kategorie: « Ceník Požární ochrana »
BOZP

V rámci oblasti bezpečnosti práce provádíme identifikaci a hodnocení pracovních rizik, zajišťujeme školení v oblasti BOZP, zpracování dokumentace BOZP, kontroly a prověrky bezpečnosti práce a další činnosti v BOZP v souladu s platnými legislativními požadavky.

Menu